Kocaeli Bioklimatik Pergola

Biokilimak Pergola, Zip Perde ve Giyotin Cam Sistemleri. Kocaeli Bioklimatik Pergola yeni nesil Pergola sistemleri ile mekanlarınıza konfor katıyor

Karamürsel Pergola

Karamürsel Pergola

0533 336 22 16

Karamürsel Pergola Sistemleri gelişmiş teknolojisi ve fonksiyonel özellikleri ile otel, kafe, restauran, konut, teras, kış/yaz bahçesi, alışveriş merkezleri gibi yaşam alanlarını daha konforlu ve vazgeçilmez hale getirir. Giyotin, zip perde ve sürme cam sistemleri ile birlikte montaj imkanı vardır.

Pergole tente, yaşam alanlarınızın ihtiyacına göre ölçülendirilen ve kullanım alanların yapısına bakarak belirlenen malzemelerin kalitesi mekânları daha estetikli ve korunaklı hâle getiriyor. Yaşam alanları dış etkenlere ve olumsuz hava şartlarına karşı güvenle korur.

Alüminyum Profil ve Aksesuarlar

Karamürsel Pergola Sistem Özellikleri
– Dört mevsim yaşam alanı
– Gün ışığı ve led aydınlatma sistemi.
– Yurtdışından ithal edilen bakımı kolay ve uzun ömürlü kumaşlar kullanılan pergola sistemi sizlere dört mevsim yaşam alanı oluşturmaktadır.

Karamürsel Pergola

TASARIM VE FONKSİYONELLİK

– ZDS Karamürsel Pergola Sistemleri; alüminyum taşıyıcılar üzerine adapte edilmiş, özel tasarım kumaşlarla tasarlanmış açılır & kapanır bir sistemdir.
– Pergola sistem motoru, uzaktan kumanda ile çalışır ve start-stop teknolojisi sayesinde hareket istenildiği noktada durdurulabilir.
– Sistemin tamamını veya tek bir modülü uzaktan kumanda ile çalıştırılabilir.
– Sisteme eklenebilen yağmur ve rüzgâr sensörleri, sistem açık durumdayken yağış ve fırtına gibi durumları algılar ve otomatik kapanır.
– Led ve şerit aydınlatma sayesinde 7/24 kullanım alanı oluşturur.
– Drenaj sisteminin hem kirişler hem de sütunlar içerisine entegre olan gizli kısmı, yağmur ve kar suyunun tahliye edilmesini mümkün kılmaktadır.

Pergola Nedir?

Pergola kelimesi Latincede saçak anlamına gelen “pergule” kelimesinden türemiştir. İtalyanca gölgelik anlamında kullanılan pergola, açıklıkların yatay, bükümlü ve çatı şeklinde kapatılarak gölgelik alan oluşturmak amacıyla yapılan tente işlemidir. Peki pergola ne işe yarar? Özellikle güneşlik işlevi gören pergolalar yazları güneşten koruyan en önemli sistemlerdir. Bunun yanında açılır kapanır tavanı ve su geçirmez özelliği ile pergola, ayrıca yağmurdan da korur. Kış bahçesi yapmak isteyenlerin de tercih ettiği pergola sistemi ile tentenizin altını camla kapatarak kışın da bahçenizde oturma olanağı bulabilirsiniz. Pergola sistemi tüm hava şartlarına uygun olarak tasarlanarak, her mevsim kullanılabilecek mekanlar yaratmak için kullanılır.

Bioklimatik Pergola

Pergola Nerelerde Kullanılır?

Meşe ağacından esinlenerek özel olarak tasarlanmış olan Karamürsel Pergola Sistemleri otel, kafe, restauran, konut, teras, kış/yaz bahçesi, alışveriş merkezleri yaşam alanlarını daha konforlu ve vazgeçilmez hale getirir. Giyotin, zip perde ve sürme cam sistemleri ile birlikte montajı yapılarak doğanın olumsuz yönlerini değil, sadece güzelliklerini yaşatır.

Kocaeli Karamürsel Pergola Hizmetlerimiz

  • Karamürsel Pergole tente
  • Karamürsel Pergole
  • Karamürsel Zip Perde
  • Karamürsel Giyotin cam
  • Karamürsel Pergolacı
  • Karamürsel Pergola Tente
  • Karamürsel Pergola İmalatçısı
  • Karamürsel Pergola Fiyat

Karamürsel Pergola – 0533 336 22 16
ZDS Group Pergola – Giyotin Cam – Zip Perde Sistemleri

#Karamürsel
#Karamürselpergola
#Karamürselzipperde
#Karamürselgiyotincam
#Karamürselbioklimatikpergola
#kocaeli
#kocaelipergola
#kocaelizipperde
#kocaeligiyotincam
#kocaelibioklimatikpergola
#pergola
#bioklimatikpergola
#giyotincam
#zipperde
#pergole

0533 336 22 16

Bir yanıt yazın

Kocaeli Bioklimatik Pergola

Kocaeli Bioklimatik Pergola yeni nesil Pergola sistemleri ile mekanlarınıza konfor katıyor

0533 336 22 16