Kocaeli Bioklimatik Pergola

Biokilimak Pergola, Zip Perde ve Giyotin Cam Sistemleri. Kocaeli Bioklimatik Pergola yeni nesil Pergola sistemleri ile mekanlarınıza konfor katıyor

Şile Giyotin Cam

Derbent Giyotin Cam

0533 336 22 16

Şile Giyotin Cam Sistemleri otomatik ve manuel olarak benzersiz dikey çalışma özelliğinde cam panelleridir. Giyotin Cam Sistemleri, mekan içerisinde pencere veya cam korkuluk olarak kullanılmaktadır.
Giyotin cam sistemi kullanım amacına uygun olarak modifiye edilmektedir.

Sistemleri ve mekanı tamamlayan fonksiyonel bir üründür. Isıcam ve tek camın yanı sıra cam renkleri, kumlama seçenekleri ile mimariye uyum sağlar.

Şile Giyotin Cam

Şile Giyotin Cam Sistemleri Özellikleri

Pencere Balkonlar ve teraslar için uygundur
Kış bahçelerinde kullanılabilir.
Açılış ve kapanış uzaktan kumanda yapılmaktadır..
Hareketli pencereler ve sabit cam alt kısmında hareket eder
Görüş alanı bozulmaz.
Hava akışı ile sınırlı değildir.
Giyotin cam manuel ve otomatik versiyonları bulunmaktadır.
Opsiyon – Sistem penceresi otomatik olarak kapanır, yağmur halinde ve rüzgar sensörü kullanılabilir.
Opsiyon – açık hareket sensörü – hırsızları karşı korumak için.
Opsiyon – içeride bir hareket sensörü – balkona çıkan küçük çocukları korumak için.
Zaman ayarlı sistem yaşlı ve engelliler için çok uygundur.
Yağmur ve rüzgara karşı tam koruma.
Kayış sistemde uzunluk 350 cm ile 350 cm yüksekliklerde sorunsuz çalışabilir . Seçenekler – Daha büyük boyutlar için sonsuz dişli çelik mil sistemi kullanılmaktadır.

Şile Giyotin Cam

YENİ NESİL GİYOTİN CAM SİSTEMİ

Otomatik giyotin cam sistemi; uzaktan kumandalı, motorlu, zincirli, hareketli küpeşte sistemidir. Sistem; hareketli küpeşte sistemi olarak; otel, cafe, restaurant, stadyum v.b mekanların kapatılıp, açılmasında yoğun bir şekilde tercih edilmektedir.

Otomatik giyotin cam sistemlerinde, el-parmak sıkışmasını önleyen emniyet sistemi gibi patentli birçok yenilik sadece ZDS’de bulunmaktadır. Sistem, 8 mm – 10 mm veya ısıcam’lı olarak yapılabilmekte ve giyotin camlarda ulaşılabilen en yüksek yalıtıma ulaşmak için, kendine has, çözümler sunmaktadır.

En Yüksek Yalıtım

Sistemin tüm profillerinde, panel-profil birleşimlerinde, conta ve kıl fırça kullanılarak maksimum yalıtım sağlanır. Ekstra yalıtım için yan dikme profillerinde yer alan çift yatak sayesinde, ister kıl fırça, ister CF köpüklü yalıtım contası kullanılabilir.

Hassas Ayar Mekanizması

Hassas ayar mekanizması panellerin dengesiz hareketini engeller. Yan dikme kapakları sayesinden istenilen zamanda zincir ayarı yapılabilir.

Kolay Montaj & Hızlı Servis

Parçalı yan dikme profili ve bağımsız motor kutusu sayesinde, tüm sistem çok kolay bir şekilde montaj yapılır. Servis vermek gerektiğinde, sistemi tamamen sökmeden, sadece gerekli yerlere, istenildiği şekilde müdahale edilebilir.

4×2 Güçlendirilmiş Paneller

Cam taşıyan paneller her köşede iki adet olmak üzere toplam 8 adet vida ile birleştirilmiştir. Sadece kimyasal yapıştırıcı kullanılan sistemlere göre, panellerin birbirinden ayrılması, bu mekanik bağlantı sayesinde tamamen önlenmiştir.

Şile Giyotin Cam

ISICAMLI GİYOTİN CAM

ZDS Şile Giyotin Cam sistemleri dört mevsim kullanılabilen motorlu dikey hareket eden cam sistemleridir. Zeminde bir panel sabit kalır ve parabet oluşturur. Özellikle alanlar ayrılmak istendiğinde ve ticari mekanlarda çok fazla tercih edilmektedir.

Kullanılan cam özelliği ve profil seçenekleri ısı yalıtım beklentilerini üst düzeyde karşılamaktadır. Giyotin cam sistemi taşıyıcı malzemeleri üst düzey güvenlik ve emniyet sağlamalıdır.
Tüm giyotin cam sistemlerinde çelik Halat mil silindirler kullanılmaktadır.. Tüp motor sistemleri 3 farklı markada kullanılabilmektedir. 2 yıl servis ve parça garantilidir.

Şile Giyotin Cam Sistemleri

Bilinen pencere yöntemlerinin yanı sıra kanat yapısının alt kısmında dikey olarak hareket eder.Yatay kayar cam sistemi ile her mekanda kullanıma uygundur.

Bu yeni yöntemin bir çok avantajı vardır. Uzaktan kumanda veya manuel buton kullanılarak kanat açıklığı pozisyonunu istediğini oranda kullanılabilmektedir.
Ekstra uygulamalar ile birlikte yağmur ve rüzgara bağlı sensörler sisteme dahil edilir
Bu sayede olumsuz hava şartlarının mekanı tahrip etme ihtimali ortadan kaldırmaktadır.
Dikey olarak açılan sistem tam otomatik olarak kullanıldığında çocuklar, engelli ve yaşlı insanların güvenliği için çok uygundur.

ZDS cam endüstrisindeki yılların uzmanlığını ve bilgisini kullanarak kullanışlı giyotin cam sistemini sunuyor!

Pürüzsüz bir şekilde çalışan teleskopik giyotin camlar, çağdaş mimari tasarımların her birine harika bir katkı yapıyor. Yüksek üretim standardı ZDS giyotin cam sisteminizin kaliteli bir çözüm olmasının yanında ısı yalıtımında, güneş kazancında ve şeffaflıkta optimum performans gösterir. Ismarlama bir mimari cam çözümü olmasına rağmen, binanıza uygun bir tasarım ve konfigürasyon oluşturabiliriz. Kullanılan motorlar, aksesuarlar seçilebilir ve akıllı ev sisteminize entegre olabilir. Uzaktan kumandalı motorlu Giyotin Cam Sistemi – restoran, teras, veranda ve bahçe için idealdir.

Şile ZDS Giyotin Cam Sistemleri, tam otomatik açılan ve dikey olarak açılan cam panelleridir. Projeye uygun ebat ve ölçülerde modüler olarak üretilen giyotin cam sistemleri bir çok alanda ve mekanda tercih edilen en yeni otomatik pencere sistemidir. Her türlü hava şartlarına uygun izolasyon çözümleri ve emniyet özellikleri ile üretilen giyotin cam sistemleri, kullanım amacına göre bir çok model ve tasarımda imal edilmektedir. Özel tasarım paslanmaz profiller, çelik taşıyıcılar % 100 emniyetli ve alternatif cam seçenekleri ile en üst seviyede güvenli sistemlerdir.
Kullanım Yerleri

Pencere, Oda Bölme, Mağaza Vitrin, Cafe & Restorant, Fransız Balkonlar, Otomatik Cam Korkuluk, Çatı Teras ve Balkonları, Havuz Kenarları, Kış Bahçeleri, Pergola Tente, Rüzgar kırıcı gibi tüm dikey yapı kapatmaları.

Şile Giyotin Cam

Yalıtım ve İzolasyon

Şile Giyotin cam pencere sistemlerinin tüm parçaları ısı yalıtımlı ve paslanmaz malzemelerden üretilmektedir.
Avantajları

– Isı Yalıtım
Üst düzey ısı yalıtım ve ısı cam profil seçenekleri.
– Ses İzolasyon ve Rüzgar Koruma
% 60 oranında ses yalıtımı sağlamaktadır. Olumsuz hava şartlarında kullanım.
– Kesintisiz Manzara
Dikey olarak çalışan özel tasarım mekanlara kesintisiz panaroma sağlamaktadır.
– Otomatik Kullanım
Kumandalı veya zaman ayarlı açıp kapatma seçenekleri.
– Havalandırma
Cam kanatların istenilen yerde durma özelliği ile olumsuz hava şartlarında sürekli havalandırma.
– Cam Korkuluk
Özellikle teras uygulamalarında % 100 emniyetli cam korkuluk görevi yapmaktadır.
– Kilitsiz Güvenlik
Özel güvenlik cam ve profil sistemi ile kilitsiz güvenlik sağlamaktadır.
– Özgürlük ve Konfor
Şile Giyotin cam sistemi kolay kullanımı ile doğaya yakın üst düzey konfor sunmaktadır.

Bioklimatik Pergola ZDS Otomatik Kepenk

Şile Giyotin Cam – 0533 336 22 16
ZDS Group Pergola – Giyotin Cam – Zip Perde Sistemleri

Kocaeli Pergola

#Şile
#Şilepergola
#Şilezipperde
#Şilegiyotincam
#kocaeli
#kocaelipergola
#kocaelizipperde
#kocaeligiyotincam
#kocaelibioklimatikpergola
#pergola
#bioklimatikpergola
#giyotincam
#zipperde
#pergole

0533 336 22 16

Bir yanıt yazın

Kocaeli Bioklimatik Pergola

Kocaeli Bioklimatik Pergola yeni nesil Pergola sistemleri ile mekanlarınıza konfor katıyor

0533 336 22 16