Kocaeli Bioklimatik Pergola

Biokilimak Pergola, Zip Perde ve Giyotin Cam Sistemleri. Kocaeli Bioklimatik Pergola yeni nesil Pergola sistemleri ile mekanlarınıza konfor katıyor

Kocaeli Pergola

Yalova Pergola

0533 336 22 16

Kocaeli Pergola alanında uzman personeli ve tecrüvesi ile Bioklimatik Pergola alanında sizlere kaliteli hizmet sunmaktadır

Bioklimatik Pergola Nedir? Kullanım alanları nerelerdir?

Tente ve pergola tente sistemleri günümüzün en gelişmiş iklimlendirme ve korunak alanlarını ortaya çıkarıyor. Kişiler açık alanda ve dış mekânda hava olaylarından en az şekilde etkilenmek için son dönemlerde Kocaeli Bioklimatik Pergola seçeneklerini kullanıyor.

Kişiler Kocaeli Bioklimatik Pergola ile dış mekan havalandırmasında sorunsuz bir kullanım sağlıyor. Kocaeli Bioklimatik Pergola, tavan sistemi için kullanılan açılır kapanır bir sistemi oluşturuyor. Özel metallerle tasarlanan Kocaeli Bioklimatik Pergola yağmur, dolu, kar ve güneşin etkisiyle de yıpranmıyor.

Kocaeli Bioklimatik Pergola

Bioklimatik Pergola Sistemleri Nasıl Çalışır?

Kocaeli Bioklimatik Pergola sistemleri alüminyum tasarıma sahip olan ve 90 derece açılmaya müsait bir yapıdır. Çardak, dış mekân bahçesi, kış ve yaz bahçesi, kafe ve restoran bahçeleri gibi alanlarda kullanımı mümkündür. Kocaeli Bioklimatik Pergola fiyatları kapladığı alana göre değişim gösterir.

Dış mekânlarda çatı havalandırması ve korunak amaçlı kullanılan Kocaeli Bioklimatik Pergola konusunda ZDS firması olarak tüm Marmara bölgesinde hizmet vermekteyiz.

Kocaeli Bioklimatik Pergola

Bioklimatik Pergola Kullanışlı Mı?

Yaşam alanlarınızdaki dış mekânlarda ve iş merkezlerinizdeki dış mekânlarda en kaliteli, görsel auralı, modern tasarımlı ve akıllı çatı tekniği ile kullanılan pergola sistemlerini Kocaeli Bioklimatik Pergola ürünleri oluşturuyor. Kocaeli Bioklimatik Pergola ürünleri alümünyum tasarımlı olarak sergilenirken, doğa olaylarından madden etkilenmemesi ve kolay temizlenmesi ile de tercih ediliyor.

Yapılarına akıllı çatı sistemleri tasarımı yaptırmak isteyenler son dönemlerde Kocaeli Bioklimatik Pergola kullanımını tercih ediyor. Böylelikle yakıcı güneşin, yağmurlu havanın, karlı havanın etkisinden kurtulma sağlanabiliyor.

Son derece kullanışlı olan akıllı çatı sistemleri fiyatları tasarım yapılacak olan mekânın büyüklüğüne göre değişim gösteriyor. Özel bir alan yaratan pergole çatı sistemleri mekânların çok daha modern ve lüks bir şekilde havalandırılmasını sağlıyor.

Bioklimatik Pergola Ve Smartroof Pergola

Otel ve restoran bahçelerindeki havalandırmayı sağlayan smartroof Kocaeli Bioklimatik Pergola sistemleri ile özel ve gösterişli bir alan tasarlanabiliyor. Smartroof akıllı çatı sistemleri kullanışlı dış mekân tasarımlarını ortaya çıkarırken aynı zamanda modern bir yapıyı da kullanmayı sağlıyor. Tente ve pergola sistemlerinin en gelişmiş tasarımlarını oluşturan bu sistem yıllarca sorunsuz kullanım sağlama açısından da pergola sistemleri arasında en çok tercih edilen seçeneği oluşturuyor.

Kocaeli Kocaeli Bioklimatik Pergola

Kocaeli Bioklimatik Pergole
Pergola Tente
Pergola Sistemleri
Otomatik Pergole Fiyatları
Bioklimatik Tente
Kocaeli Bioklimatik Pergola Fiyat
Alüminyum Pergola Fiyatları
Alüminyum Pergole
Alüminyum Pergole Malzemeleri
Alüminyum Pergola Profilleri Fiyatları
Alüminyum Pergole Profilleri
Alüminyum Pergola Direği
Alüminyum pergola Fiyatları
Zip Perde
Giyotin Cam
Zip Perde Modelleri
Manuel Zip Perde

Kocaeli Pergola Meşe ağacından esinlenerek özel olarak tasarlanmış olan Kocaeli Pergole Sistemleri otel, kafe, restauran, konut, teras, kış/yaz bahçesi, alışveriş merkezleri yaşam alanlarını daha konforlu ve vazgeçilmez hale getirir. Giyotin, zip perde ve sürme cam sistemleri ile birlikte montajı yapılarak doğanın olumsuz yönlerini değil, sadece güzelliklerini yaşatır.

Pergole tente, yaşam alanlarınızın ihtiyacına göre ölçülendirilen ve kullanım alanların yapısına bakarak belirlenen malzemelerin kalitesi mekânları daha estetikli ve korunaklı hâle getiriyor. Yaşam alanları dış etkenlere ve olumsuz hava şartlarına karşı güvenle korur.

Alüminyum Profil ve Aksesuarlar

Sistem Özellikleri
– Dört mevsim yaşam alanı
– Gün ışığı ve led aydınlatma sistemi.
– Yurtdışından ithal edilen bakımı kolay ve uzun ömürlü kumaşlar kullanılan pergola sistemi sizlere dört mevsim yaşam alanı oluşturmaktadır.

Kocaeli Pergola

TASARIM VE FONKSİYONELLİK

– ZDS Pergola Sistemleri; alüminyum taşıyıcılar üzerine adapte edilmiş, özel tasarım kumaşlarla tasarlanmış açılır & kapanır bir sistemdir.
– Pergola sistem motoru, uzaktan kumanda ile çalışır ve start-stop teknolojisi sayesinde hareket istenildiği noktada durdurulabilir.
– Sistemin tamamını veya tek bir modülü uzaktan kumanda ile çalıştırılabilir.
– Sisteme eklenebilen yağmur ve rüzgâr sensörleri, sistem açık durumdayken yağış ve fırtına gibi durumları algılar ve otomatik kapanır.
– Led ve şerit aydınlatma sayesinde 7/24 kullanım alanı oluşturur.
– Drenaj sisteminin hem kirişler hem de sütunlar içerisine entegre olan gizli kısmı, yağmur ve kar suyunun tahliye edilmesini mümkün kılmaktadır.

Pergola Nedir?

Pergola kelimesi Latincede saçak anlamına gelen “pergule” kelimesinden türemiştir. İtalyanca gölgelik anlamında kullanılan pergola, açıklıkların yatay, bükümlü ve çatı şeklinde kapatılarak gölgelik alan oluşturmak amacıyla yapılan tente işlemidir. Peki pergola ne işe yarar? Özellikle güneşlik işlevi gören pergolalar yazları güneşten koruyan en önemli sistemlerdir. Bunun yanında açılır kapanır tavanı ve su geçirmez özelliği ile pergola, ayrıca yağmurdan da korur. Kış bahçesi yapmak isteyenlerin de tercih ettiği pergola sistemi ile tentenizin altını camla kapatarak kışın da bahçenizde oturma olanağı bulabilirsiniz. Pergola sistemi tüm hava şartlarına uygun olarak tasarlanarak, her mevsim kullanılabilecek mekanlar yaratmak için kullanılır.

Bioklimatik Pergola

Pergola Nerelerde Kullanılır?

Kocaeli Pergola Sistemleri; gelişmiş teknolojisi ve fonksiyonel özellikleri ile otel, kafe, restauran, konut, teras, kış/yaz bahçesi, alışveriş merkezleri gibi yaşam alanlarını daha konforlu ve vazgeçilmez hale getirir. Giyotin, zip perde ve sürme cam sistemleri ile birlikte montaj imkanı vardır.

Pergole tente, Kocaeli Pergole

0533 336 22 16

Bir yanıt yazın

Kocaeli Bioklimatik Pergola

Kocaeli Bioklimatik Pergola yeni nesil Pergola sistemleri ile mekanlarınıza konfor katıyor

0533 336 22 16