Kocaeli Bioklimatik Pergola

Biokilimak Pergola, Zip Perde ve Giyotin Cam Sistemleri. Kocaeli Bioklimatik Pergola yeni nesil Pergola sistemleri ile mekanlarınıza konfor katıyor

İstanbul Zip Perde

0533 336 22 16

İstanbul Zip Perde birçok kullanım alanına sahiptir. Dış mekanlarda kullanıldığı gibi iç mekanların da gözdesi halindedir. Ortak kullanım alanlarında sıklıkla tercih edilmektedir. Kullanılan alanda güneş ışığını engelleyerek rahat bir ortam sağlar. Loş bir ortam oluşturmak içi oldukça uygundur. Özellikle sıcak bölgelerde tercih edilir. Her mevsim için kullanımı uygundur. Kullanımı oldukça basit olmasına karşın oldukça dayanıklı ve esnektir.

Zip Perde Nedir?

Zip perde stor perdeye benzer özelliklere sahip bir perde sistemidir fakat stor perdeden daha kullanışlı ve daha şık bir yapısı vardır. Sıradan stor perdelerin işlevselliğin yetersizliği ve klasik görüntüsü başka bir perde sistemi üretilmesine sebep olmuştur. Otellerde, kafelerde, restoranlarda, iç mekanlarda sıklıkla kullanılmaktadır. Güneş ışınlarını engeller, su geçirmez ve rüzgârı keser. Tercihe göre kullanılan mekânın dışarıdan gözükmesini engeller ve mahremiyet sağlar. Toz geçirmez özelliği ile kullanılan alanın daha temiz şekilde kalmasına yardımcı olmaktadır. Birçok alanda ve birçok amaç ile kullanılmaktadır. İşlevselliği kullanımını arttırarak fiyat performans dengesini de avantajlı bir hale getirmiştir.

Zip perde işlevselliği kadar tasarımı ile de dikkat çekmektedir. Kullanılan mekânda tamamlayıcı bir şıklık sağlar. Temizliği de kullanımı kadar rahattır, kullanıcıya zahmet vermemektedir.

İstanbul Zip Perde

İstanbul Zip Perde Özellikleri

Güneş ışığını önler.
Loş bir ortam sağlar
İsteğe göre mahremiyet sağlar.
Şık ve estetik tasarımlara sahiptir.
Isı izolasyonu sağlar.
Uzaktan kumanda ile kontrol edilebilir.
Kullanımı ve temizliği oldukça kolaydır.
Su geçirmez özelliği vardır.
Mevsim koşullarına dayanıklı olarak üretilir.
Sinek ve böceklerden korur.

İstanbul Zip Perde Fiyatları

Zip perde birçok alanda kullanılmaktadır. Her mevsime dayanıklı kumaş seçimi ile uzun süre kullanım sağlamaktadır. Birçok kumaş türü zip perde için tercih edilebilir. Geniş kumaş seçenekleri ile kullanılacak ortama farklı bir dokunuş, şıklık kazandırır. Genellikle sun screen kumaş tercih edilmektedir. Fiyat belirlenirken perdenin boyutu dikkate alınır. Boyut arttıkça fiyat da artar. Malzeme seçimi müşteriler tarafından seçilir. Tüm bu unsurlar doğrultusunda fiyat belirlenir. Zip perdeler estetik ve şık bir görüntüye sahiptir. Her bütçeye uygun fiyat seçenekleri mevcuttur.

ZDS Zip Perde

ZDS Zip Perde; otel, kafe, restoran, villa, konut, teras, kış/yaz bahçesi, alışveriş merkezleri gibi mekanlarda güneş ve rüzgarın olumsuz etkilerinden korunmak, yaşam alanlarını daha konforlu ve vazgeçilmez hale getirmek için geliştirilmiştir.


Alüminyum Profil ve Aksesuarlar İstanbul Zip Perde Sistem Özellikleri

  • İç ve dış mekan kullanım avantajı
  • Özel renk ve tasarıma uygun yüksek kalite zip perde kumaşı
  • Sistemin tamamını veya tek bir modulunu uzaktan kumanda ile kontrol edebilirsiniz. Start-Stop teknolojisi sayesinde hareketi istediğiniz noktada durdurabilirsiniz
  • Motorlu çalışma avantajı

TASARIM VE FONKSİYONELLİK

– Zip Perde için mikro havalandırma gözenekleri ile özel olarak tasarlanmış kumaşlar kullanılır. Alüminyum profiller sayesinde gergin duran kumaşlar dışarıdaki soğuk veya sıcak havanın yaşam alanının girmesini engeller. Perde kapalı olmasına rağmen yaşam alanın görüş açısı kapanmaz.

– RTS teknolojisi kullanan zip perde motoru uzaktan kumanda ile çalışır ve start-stop teknolojisi sayesinde hareket istenildiği noktada durdurulabilir. Motor modülünün ses izolasyonu sayesinde sessiz çalışır.

– Sistemin tamamını veya tek bir modülü uzaktan kumanda ile çalıştırılabilir.

– Sistemde Serge Ferrari ve Screen kumaşlar kullanılmaktadır. Ayrıca zip perde kumaşına firmalara özel logo, marka baskısı yapılabilmektedir.

Dikey Zip Perde

Dikey zip perde, fermuarlı perde olarak da adlandırılan motorlu perde sistemlerindendir. Stor perdelerin, dış mekanlar için ayarlanmış alternatifi olarak karşımıza çıkmaktadır. Stor perdelerde olduğu gibi kalite standartlarına sahip kumaşlarla donatılan bir sistemdir. Kaliteli kumaşı olduğundan dolayı rüzgar, kar, yağmur gibi olumsuz hava koşullarına dirençli ve dayanıklıdır. Kullanışlı ve bir o kadar da zahmetsiz bir üründür. Dış mekanlarda kullanılan zip perdelerin farklı modelleri bulunmaktadır. Zip perde, kullanıldığı mekanlarda şıklık kazandırmaktadır.

Dikey Zip Perde Avantajları

Motorlu özelliği olduğundan dolayı kullanım kolaylığı sağlayan Dikey Zip Perdenin montajı sırasında yapısında bir bozulma durumu söz konusu olmaz. İster iç isterseniz de dış cephelerde kullanılmaktadır. İç cephelerde zip perde kullandığınız zaman ısı tasarrufuna %30 oranında yardımcı olmaktadır. Aşınma ve yırtılma gibi sorunlar oluşmadığından dolayı uzun ömürlü bir üründür. Ev, cafe, restoran gibi yerlerde dikey zip perdeleri kullanabilirsiniz. İnce ve kolay bakım sağladığından dolayı temizliği zahmetsizdir. Düz yüzeyli olarak tasarlanan perde sistemleri, aradığınız konforu ortaya çıkarmaktadır.

Dikey Zip Perde Sistemlerinin Özellikleri

Ferrari kumaş teknolojisi ile hazırlanmış olan dikey zip perde sistemleri, kompozit malzemeden üretilmiştir. Şeffaf Screen özelliğine sahip kumaşı bulunur. Hem fermuarlı hem de motorlu olması kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Zip perdelerin asıl amacı, gölgelendirme işlevini yapmak olsa da fonksiyonellik yönünden de hiçbir şekilde sınır tanımamaktadır.

Kocaeli Bioklimatik Pergola

Zip Perde Fiyat, Zip Perde Sistemleri, Fermuarlı Perde, Zip Stor Perde, Zip Perde Firmaları, Zip Perde Kumaşı

0533 336 22 16

Bir yanıt yazın

Kocaeli Bioklimatik Pergola

Kocaeli Bioklimatik Pergola yeni nesil Pergola sistemleri ile mekanlarınıza konfor katıyor

0533 336 22 16