Kocaeli Bioklimatik Pergola

Biokilimak Pergola, Zip Perde ve Giyotin Cam Sistemleri. Kocaeli Bioklimatik Pergola yeni nesil Pergola sistemleri ile mekanlarınıza konfor katıyor

İstanbul Bioklimatik Pergola

İstanbul Bioklimatik Pergola

0533 336 22 16

İstanbul Bioklimatik Pergola Bioklimatik Pergola Nedir? Kullanım alanları nerelerdir?

Tente ve pergola tente sistemleri günümüzün en gelişmiş iklimlendirme ve korunak alanlarını ortaya çıkarıyor. Kişiler açık alanda ve dış mekânda hava olaylarından en az şekilde etkilenmek için son dönemlerde İstanbul Bioklimatik Pergola seçeneklerini kullanıyor.

Kişiler İstanbul Bioklimatik Pergola ile dış mekan havalandırmasında sorunsuz bir kullanım sağlıyor. İstanbul Bioklimatik Pergola, tavan sistemi için kullanılan açılır kapanır bir sistemi oluşturuyor. Özel metallerle tasarlanan İstanbul Bioklimatik Pergola yağmur, dolu, kar ve güneşin etkisiyle de yıpranmıyor.

İstanbul Bioklimatik Pergola

Bioklimatik Pergola Sistemleri Nasıl Çalışır?

İstanbul Bioklimatik Pergola sistemleri alüminyum tasarıma sahip olan ve 90 derece açılmaya müsait bir yapıdır. Çardak, dış mekân bahçesi, kış ve yaz bahçesi, kafe ve restoran bahçeleri gibi alanlarda kullanımı mümkündür. Bioklimatik Pergola fiyatları kapladığı alana göre değişim gösterir.

Dış mekânlarda çatı havalandırması ve korunak amaçlı kullanılan Bioklimatik Pergola konusunda ZDS firması olarak tüm Marmara bölgesinde hizmet vermekteyiz.

İstanbul Bioklimatik Pergola

Bioklimatik Pergola Sistemleri Kullanışlı Mı?

Yaşam alanlarınızdaki dış mekânlarda ve iş merkezlerinizdeki dış mekânlarda en kaliteli, görsel auralı, modern tasarımlı ve akıllı çatı tekniği ile kullanılan pergola sistemlerini İstanbul Bioklimatik Pergola ürünleri oluşturuyor. İstanbul Bioklimatik Pergola ürünleri alümünyum tasarımlı olarak sergilenirken, doğa olaylarından madden etkilenmemesi ve kolay temizlenmesi ile de tercih ediliyor.

Yapılarına akıllı çatı sistemleri tasarımı yaptırmak isteyenler son dönemlerde Bioklimatik Pergola kullanımını tercih ediyor. Böylelikle yakıcı güneşin, yağmurlu havanın, karlı havanın etkisinden kurtulma sağlanabiliyor.

Son derece kullanışlı olan akıllı çatı sistemleri fiyatları tasarım yapılacak olan mekânın büyüklüğüne göre değişim gösteriyor. Özel bir alan yaratan pergole çatı sistemleri mekânların çok daha modern ve lüks bir şekilde havalandırılmasını sağlıyor.

Bioklimatik Pergola Ve Smartroof Pergola

Otel ve restoran bahçelerindeki havalandırmayı sağlayan smartroof İstanbul Bioklimatik Pergola sistemleri ile özel ve gösterişli bir alan tasarlanabiliyor. Smartroof akıllı çatı sistemleri kullanışlı dış mekân tasarımlarını ortaya çıkarırken aynı zamanda modern bir yapıyı da kullanmayı sağlıyor. Tente ve pergola sistemlerinin en gelişmiş tasarımlarını oluşturan bu sistem yıllarca sorunsuz kullanım sağlama açısından da pergola sistemleri arasında en çok tercih edilen seçeneği oluşturuyor.

İstanbul İstanbul Bioklimatik Pergola

Pergola, Bioklimatik Pergola, Tente Pergola, Bioclimatic Pergola

Modern Bioklimatik Pergola ile açık havada ekstra yaşam alanı yaratın. Uygun fiyat ve kaliteli Pergola, Tente Pergola, Bioclimatic Pergola, Pergola Tente Sistemleri, her yıl keyifle keyfini çıkarmanız için yaşam tarzınıza tamamen konfor sağlar.

Bioklimatik Pergola sistemleri

Bioklimatik Pergola sistemleri, termal konfor dış mekan yaşamını deneyimlemenin yenilikçi bir yoludur. Kişisel olarak evde ya da hem ek işlevsel alan hem de müşterileriniz için gerçek bir wow faktörü sağlayan bir işi geliştirmek için.

Herhangi bir ev, restoran, otel veya kafenin görünümünü aydınlatan ve değer katan bu çağdaş sistem, her türlü dış mekan yaşam alanına uyacak şekilde tasarlanmıştır ve yılın 365 günü 7/24 kullanılmasına izin verir. Her türlü olumsuz hava koşulundan korurken, olumludan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlar.

Bioklimatik pergola dışarıda ne olursa olsun içeride termal konfor yaratmak için bir düğmeye dokunarak doğa ile gürültüsüz bir şekilde etkileşime girerek başarıyor. İşin sırrı, ayarlanabilir otomatik yatırma ve geri çekilebilir panjurlardadır. Hafifçe açık bir konumda, doğrudan güneş ışığını engellerken ve kapalıyken hoş bir hafif esinti oluşturmak için dönerler, herhangi bir yağmur ve kardan koruma sağlarlar.

Yıldızlı bir gökyüzünde aydınlanan pergolanızdan daha davetkar bir şey yoktur. Led ışıklar çerçevelerin yan taraflarına entegre edilebildiği gibi, ruh halinize ve şirketinize göre seçilen renk ve parlaklık ayarı ile panjurların altına gizlenebilir.

En küçük bahçe verandasından kurumsal terasa kadar tüm müşteri ihtiyaçlarına uygun bir dizi biyoklimatik pergola sistemi sunuyoruz.

Tüm Hava Koşulları İçin Bioklimatik Pergola

Kuvvetli rüzgarlara ve yoğun yağışlara karşı olağanüstü dayanıklı olarak tasarlanan bioklimatik pergola modelleri, açık alanları iklimsel etkilerden korumanın en etkili yöntemlerinden biridir. Estetik olarak göz alıcı ve tamamen modern bir görünüme sahip olan bioklimatik pergola, hem işletmelerin hem de bireysel kullanıcıların ilk tercihi oluyor.

Işıl Tente tarafından kişiye özel tasarlanan bioklimatik pergolalar, yakıcı yaz güneşinin etkilerinden sizi koruyarak açık alanlarınızın keyfini çıkarma imkanı tanıyor. Açık alanlarınızı kapalı alan kadar korunaklı hale getiren bioklimatik pergola modelleri, mekanınızı hızlı bir şekilde havalandırma imkanı sağlıyor. Panjur sisteminde tasarlanan bioklimatik pergola, panellerini istediğiniz açıya getirerek güneş ışınlarını farklı noktalara yansıtma imkanını tanıyor. Ayrıca, panellerinde bulunan hava boşlukları sayesinde ısı yalıtımı olanağı da sağlıyor.

İstanbul Bioklimatik Pergola

İstanbul Bioklimatik Pergola Tente

Açık alanların sağladığı ferahlık ve temiz hava sebebiyle insanlar, gittikleri her yerde açık alanlarda zaman geçirmek isterler. Ancak mevsimsel şartlar buna her zaman izin vermeyebilir. Yaz aylarında yakıcı güneşten ve kış mevsiminde de yağışlı havalardan açık alanları korumak için en ideal çözüm, bioklimatik pergola sistemi olacaktır.

Bioklimatik pergola sistemi, yalnızca açık alanlarınızı mevsimsel etkilerden korumakla kalmaz. Aynı zamanda güneşten gelen zararlı UV ışınlarına karşı da koruma sağlayarak insan sağlığını ön planda tutar. Bununla birlikte, iç kısmın hızlıca havalandırılmasına da olanak tanır. Bu sayede, istediğiniz her dakika temiz havadan faydalanarak yaşam kalitenizi arttırabilirsiniz.

Bioklimatik pergola modelleri, panjur sistemine sahip olarak da üretilmektedir. Bu sayede bioklimatik pergola kullandığınız işletmenizde, güneş ışınlarının masaya düşmesi yerine duvara yansıması sağlanır. Masalarınızı güneşten koruyarak müşterilerinize daha rahat bir ortam sunabilirsiniz.

İşletmenizde kullanacağınız bioklimatik pergola modelleri, istenildiği takdirde tamamen açılmadan iç alanın hızlıca havalandırılmasına olanak tanıdığı gibi tamamen de açılabilir. Tamamen açılan bioklimatik pergolalar, açık alan hissiyatını sonuna kadar almanıza olanak tanır.

Tamamen elektrostatik toz boya kullanılarak boyanan bioklimatik pergolalar, boyanın her yere eşit olarak dağılması sayesinde daha estetik bir görünüme sahip olur. Bununla birlikte, kanserojen madde içermeyen elektrostatik toz boya; hem insan sağlığını hem de çevre temizliğini korumakta oldukça başarılıdır. Geniş renk seçeneklerine sahip olmasıyla birlikte, uygulanacağı alana özel olarak tasarlanır. Böylece daha nezih bir ortama sahip olabilirsiniz.

İstanbul Bioklimatik Pergola

Pergola Aksesuarlari

Hem açılır kapanır çatılarımız hem de biyoklimatik pergolalarımız için geniş bir aksesuar yelpazesi mevcuttur. Sizi doğadan ayırmadan dış mekan koruması sunan yenilikçi panoramik motorlu cam paneller.
Sürgülü cam – İki katlı kapılar

Ismarlama otomatik kayar cam kapı sistemleri, dar girişler için tek veya çift bölmeli konfigürasyonda veya teleskopik seçenekte mevcuttur. Ayrıca, en yüksek güvenlik ve işlev seviyeleri için teknolojik olarak gelişmiş bir mikroişlemci sistemine sahiptirler.
Dikey yan fermuarlı tenteler

Güneşten korunma ve dilerseniz pergolanızı her taraftan kapatabilme özelliği sunan – güneş ışığını ve mahremiyetinizi istediğin tasarımın bir sıçramasıdır.

İstanbul Bioklimatik Pergola

Otomatik Pergola İstanbul

ZDS Pergola gölge sistemlerinin her biri, tasarım yönergesine ve müşteriye uygun bir mekan yaratmak için alınan bilinçli kararlar sonucu ortaya çıkar.

İşletmeleriniz marka değerini yansıtır, kolay kullanılabilen ve müşteriye çekici gelecek kullanım alanına gereksinim duyar. Ergonomi ve ışıklandırma bilgisinin yanında, müşterilerinin ve çalışanlarının rahatı ve güvenliğini de düşünmektedir.

Şirketimizin bütün ürünlerinde kullandığı malzeme seçimi işletmenin kalitesinde ve akustiğinde güç oynar. Sert malzemeler akustik açıdan canlı bir mekan yaratır. Alüminyum malzemeli profil yapımı black out kumaşı ve özel led ışığıyla seçimi yapılan açık alan sistemleri müşterileriniz tarafından da sessiz bir ortam, saygıdeğer bir mekan olarak algılanır.

Sistemlerizin her biri, tasarım yönergesine ve müşteriye uygun bir mekan yaratmak için alınan bilinçli kararlar sonucu ortaya çıkar.

Alüminyum Panel Çatı Özellikleri

Bu sistem aynı zamanda alüminyum panel çatı olarakta isimlendirilir. Kuvvetli esen rüzgara karşı bile son derece yüksek bir şekilde direnç sağlamaktadır. Sizler de kendi ihtiyacınıza yönelik olarak uyarlanan sınırsız olanaklardan en iyi şekilde faydalanma şansına sahip olabilirsiniz. Firmamız sizlere büyük arazilerde, normal dışı arazi şartlarında ya da sizin özel talepleriniz karşısında en uygun alüminyum panel çatı sistemi ile hizmet sunmaktadır. Örneğin farklı sensörler, paneller, aydınlatmalar ya da diğer aksesuarları ile sizlere oldukça konforlu bir alan sunmaktadır.

Sizler de açık havada hayatın tadını çıkarmak için uygun bioklimatik pergola fiyatları karşılığında hizmet alabilirsiniz. Alüminyum panel çatı İstanbul ilinde size güneş ışınlarından korunma, kızılötesi ısıtma, etkili havalandırma sistemi, led aydınlatma sistemi, ses sistemi gibi farklı avantajlar sunmaktadır. Sizler de kendi talepleriniz ve beklentileriniz doğrultusunda bir pergule sahibi olabilirsiniz.

İstanbul Bioklimatik Pergola Fiyatları

ZDS olarak yüksek kalliteli malzeme ve işçilikten ödün vermeden en size uygun bioklimatik pergola fiyatları konusunda size yardımcı olmaktadır. Avrupadan ithal motor ve elktronikaksamlarımız CE belgeli olup sizi ve sevdiklerinizin maksimum konforu ve güvenliği dikkate alınarak üretilmişlerdir. Bioklimatik pergola fiyat teklifi sunmak için için yerinizi ziyaret eder , ölçüm yapar ve size en iyi koşullarda bir fiyat teklifi sunarız . Bilgi ve ücretsiz keşif için bizi aramanız yeterlidir.

İstanbul Bioklimatik Pergola

Kişiselleştrilmiş Konfor

Firmamız sayesinde istediğiniz gibi kişiselleştirme yaparak size en uygun İstanbul pergola modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. Entegre led ışıklar sayesinde özellikle akşamları istediğiniz gibi bir ayarlama yapma fırsatını elde edebilirsiniz. Kızılötesi ısıtma imkanı ile serin akşamların bile tadını çıkarmak mümkündür. Sizler de kolayca ısı kaynağını ayarlama fırsatını elde edebilirsiniz.

Akıllı Çatı Sistemi Nedir?

İstediğiniz gibi ses sistemleri kullanma şansını elde edebilir ya da uzaktan kumanda ile her türlü etkeni ayarlama ve yönetme imkanına sahip olabilirsiniz. Bioclimatic pergola sistemi sahip olduğu özel sensörler sayesinde sizleri he türlü dış etkene karşı en iyi şekilde koruyacak biçimde tasarlanmıştır. Kar ve yağmur gibi dış yüklere son derece dayanıklıdır. Modern ve estetik bir tasarıma sahiptir. Binalarınıza değerine değer katar.

İstanbul Bioklimatik Pergola Akıllı Çatı Sistemleri için Doğru Adres

ZDS olarak smart roof ( akıllı çatı ) olarakta bilinen alüminyum panel çatı sistemlerinin imalatını, satışını ve tamir servisi hizmetlerini Marmara Bölgesi genelinde tüm il ve ilçelerde hizmet sunmaktayız.

3 Yıl Garanti ve Uzman Servis

En iyi kalitede malzeme ve elktronik aksamlar ile imal edilen akıllı çatı, bioclimatic pergole sistemleri için bizi 7/24 arayabilirsiniz. Eğer sizler de hem kaliteli hem de uygun bioklimatik pergola fiyatları ile hizmet almak istiyorsanız gönül rahatlığı ile firmamızı tercih edebilirsiniz. Firmamız siz değerli müşterilerine ücretsiz olarak keşif ve montaj hizmeti vermekteyiz.

İstanbul Bioklimatik Pergola

Bioklimatik Pergola

Bioklimatik pergola evlerde ve eğlence alanlarında açık olan alanlar için tercih edilen pergola türüdür.

Bioklimatik pergola insanların açık alanda zaman geçirmesini kolaylaştırır. Genel olarak hava koşullarından koruma özelliğine sahiptir. Yağan yağmur açan güneş, açık alanlarda rahatsız edici bir ortama neden olabilir. Bu durumda direkt olarak zararlı etkiyi yok edecek oln pergola türü tercih edilebilir. Tente teknolojisinin en modern çeşidi de bioklimatik oluyor. Son dönemde üretilmeye başlanan pergola sistemi, tam olarak istenen sonucu almayı da sağlıyor.

Bioklimatik Pergola Nedir?

Merak edilen bir diğer soru ise Bioklimatik pergola nedir oluyor. Üretimini firmamızın yaptığı bu pergola çeşidi son derece avantajlı bir kullanım sunuyor. Ortamın sıcaklığını, oksijen miktarını birçok farklı etmenin bir arada bulunması önemli olduğundan pergolanın kullnımı da önemlidir. Pergola teknolojisi ile her zaman yapay bir şekilde bunları elde etmek mümkün olacaktır.

• Açık pergola sistemi: Bu sistem için de açık seçeneği mevcut. Duruma göre teknolojik anlamda kumanda ve benzer bir ürün ile yönetilen bir sistem olur. Açık olan alanda avantajı sağlar.
• Kapalı pergola sistemi: Kapalı olan pergola sistemlerinde ise direkt olarak sistem o şekilde tasarlanır. Ekibimiz işlem yapmadan önce bu alanda gerekli incelemeleri yapacak ve ona göre hareket edecektir. Tam anlamıyla net bir şekilde üretim olacak ve kaliteden ödün verilmeden kullanım olacaktır.

Bioklimatik tente avantajları firmamızın üretimi sayesinde, kaliteli pergolaya en uygun fiyattan ulaşma şeklinde olacak. Ayrıca bu alanda ki deneyimimiz en iyi pergolanın üretilmesini sağlayacak. Tüm bunları göz önünde bulundurarak avantajlı bir hizmet alabilirsiniz.

İstanbul Bioklimatik Pergola

Bioklimatik Pergola Hizmetleri

 • İstanbul Pergola Tente
 • İstanbul Pergola Sistemleri
 • İstanbul Otomatik Pergole Fiyatları
 • İstanbul Bioklimatik Tente
 • İstanbul Alüminyum Pergola Fiyatları
 • İstanbul Alüminyum Pergole
 • İstanbul Alüminyum Pergole Malzemeleri
 • İstanbul Alüminyum Pergola Profilleri Fiyatları
 • İstanbul Alüminyum Pergole Profilleri
 • İstanbul Alüminyum Pergola Direği
 • İstanbul Alüminyum pergola Fiyatları
 • İstanbul Zip Perde
 • İstanbul Giyotin Cam
 • İstanbul Zip Perde Modelleri
 • İstanbul Manuel Zip Perde

0533 336 22 16

Bir yanıt yazın

Kocaeli Bioklimatik Pergola

Kocaeli Bioklimatik Pergola yeni nesil Pergola sistemleri ile mekanlarınıza konfor katıyor

0533 336 22 16